ARCO

Компанія пропонує інноваційні, безпечні, прості та раціональні рішення для житлових та промислових приміщень, ефективно реагуючи на потреби своїх клієнтів, тим самим вносячи свій внесок у їх благополуччя та покращення якості життя.

В даний час, ARCO є одним з провідних брендів у світі і набула популярності національного та міжнародного масштабу у сфері постачання вентилів. Виробничі центри компанії, річний обсяг виробництва яких становить понад 40 мільйонів вентилів на рік, знаходяться у Валенсії та Тунісі, а складські центри – в Іспанії, Тунісі, Польщі та Бразилії.

ITAP S.P.A

Компанія ITAP SpA була заснована в м. Лумеццане (Бреша) в 1972 році і в даний час є провідним виробником у галузі кранів, патрубків та розподільних колекторів для систем БГВ та опалення.

Завдяки повністю автоматизованому виробництву, що має 85 автоматизованих верстатів і 55 складальних ліній, Компанія може випускати по 400.000 виробів на день. Явне покликання до нововведень відповідно до технічних нормативів підтримується організацією виробництва, сертифікованою ISO 9001. Орієнтація на якість завжди вважалася вирішальним фактором для досягнення значних комерційних результатів: ITAP отримала затвердження виробів від сертифікуючих організацій у всьому світі.