SOBIME S.A.

займається виробництвом санітарних змішувачів та фітингів з латуні вже понад 40 років.

Ми знаходимося в Барселоні (Іспанія) і є провідною компанією на національному ринку, а також із сильною присутністю на міжнародному ринку. Наш досвід та сталість на ринку є гарантією якості, дизайну та інновацій.

Система управління якістю SOBIME S.A. підтверджено сертифікатом ISO 9001.

ITAP S.P.A

Компания ITAP SpA была основана в г. Лумеццане (Бреша) в 1972 году и в настоящее время является лидирующим производителем в отрасли кранов, патрубков и распределительных коллекторов для систем БГВ и отопления.

Благодаря полностью автоматизированному производству, располагающему 85 автоматизированных станков и 55 сборочными линиями, Компания может выпускать по 400.000 изделий в день. Явное призвание к новшествам, в соответствии с техническими нормативами, поддерживается организацией производства, сертифицированной ISO 9001. Ориентация на качество всегда считалась решающим фактором для достижения значительных коммерческих результатов: ITAP получила утверждение изделий от сертифицирующих организаций во всем мире.

ARCO

Компанія пропонує інноваційні, безпечні, прості та раціональні рішення для житлових та промислових приміщень, ефективно реагуючи на потреби своїх клієнтів, тим самим вносячи свій внесок у їх благополуччя та покращення якості життя.

В даний час, ARCO є одним з провідних брендів у світі і набула популярності національного та міжнародного масштабу у сфері постачання вентилів. Виробничі центри компанії, річний обсяг виробництва яких становить понад 40 мільйонів вентилів на рік, знаходяться у Валенсії та Тунісі, а складські центри – в Іспанії, Тунісі, Польщі та Бразилії.