VIESMANN

Група компаній Viessmann – один з провідних світових виробників опалювальних, промислових, холодильних систем. 12 100 співробітників у 74 країнах розробляють та виготовляють комплексні кліматичні та енергетичні рішення для людей та компаній у всьому світі. Наша програма поставок пропонує індивідуальні рішення, побудовані на високоефективних системах потужністю від 1,5 до 120 000 кіловат для всіх сфер застосування, на всіх енергоносіях.

Теплові насоси Viessmann. Основні відомості про теплові насоси. Інструкція з проектування.

Теплові насоси Viessmann. Основи проектування установок із тепловими насосами. Посібник із проектування.

Частина I. Приклади опалювальних установок: котлів до 63 кВт, твердопаливних котлів, настінних котлів і сонячних колекторів. Каталог Viessmann.

Частина ІІ. Приклади опалювальних установок: котлів понад 80 кВт. Каталог Viessmann

Частина ІІІ. Приклади опалювальних установок: теплові насоси. Каталог Viessmann.

WOLF

Дослідження та розробки компанії WOLF завжди орієнтуються на бажання споживачів отримати найкращий клімат у приміщеннях. Завдяки цілеспрямованому системному мисленню, а також інноваційним та ефективним продуктам за останні п’ять років компанія WOLF стала зразковим підприємством галузі. Купити газові котли та обладнання WOLF – це купити німецьку якість, надійність та довговічність.

Устаткування вентиляційне WOLF AHU TE/KG TOP/KG FLEX/COMFORT/CKL POOL. Індивідуальність та ефективність. Для проектних та інжинірингових компаній.

Маркетинговий каталог КG TOP

Референц-об’єкти

DV ER Дахові вентилятори (витяжні, димовидалення)