Strawa Wärmetechnik

Strawa Wärmetechnik є виробником в галузі теплотехніки. Вона виробляє, крім іншого, розподільники опалення підлоги, шафи, опалювальні станції, приводи, промислові та розсільні розподільники, розподільники великої потужності та станції нагріву питної води. Фахівець із тепло технологій у Німеччині, Швейцарії та Австрії успішно зарекомендував себе на ринку, насамперед завдяки розробці розподільників з нержавіючої сталі та більш ніж 30-річному досвіду у їх виробництві.

Honeywell

Американська корпорация з величезним перечнем вироблених товарів, Honeywell International, за столетну історію (з 1906 р.) охопила всю область інформаційних систем. Від аерокосмічного обладнання до обслуговування житлових та гостинних комплексів, від автомобільного та фармацевтичного обладнання до контрольної та пожежно-охоронної системи. Заказчики корпорации – частні компанії, державні оборонні та промислові відомства США, ряди європейських держав, Великобританія.

На початку 2008 року корпорація Honeywell приобрела пакет акцій Metrologic. Це слияние дозволило вийти на новий рівень дослідницької діяльності в сфері автоматизації систем збору та передачі інформації. Що стосується товарів широкого профілю, це провідна роль тут займають лінії торгово-комерційного, маркировочного обладнання, автоматичних систем збору та передачі інформації. Дана лінія поширення в оптовій та розничній торгівлі, в складському, логістичному, гостинному та ресторанному бізнесі.