WEFATHERM

Маючи понад 30-річний досвід роботи в системах водопостачання, Wefatherm завжди зосереджується на інноваціях, якості та відданості. Системи водопостачання Wefatherm PP-R використовуються протягом багатьох років у сферах, де система повинна відповідати високим стандартам довговічності та надійності.

Компанія виготовляє поліпропіленову продукцію для опалювальних систем та водопостачання. Асортимент бренду складається з трубних виробів, у тому числі армованих алюмінієм, різноманітних фітингів та аксесуарів.

Продукція характеризується такими позитивними властивостями:

  • Завдяки гладкій внутрішній поверхні труб забезпечуються низькі втрати тиску
  • Великий вибір додаткової арматури дозволяє поєднувати між собою трубопроводи Wefatherm з іншими системами

K-Aqua KESSEL

Лінійки продуктів KESSEL пропонують рішення для житлових будинків, а також комерційних будівель та підземного будівництва: діапазон включає в себе затоні пристрої захисту, дренажні канали для внутрішньої або зовнішньої установки, насоси / насосні станції, мастильні та паливні сепаратори, оглядові камери, системи керування дощовою водою та продукти поверхневого стоку. Для вимог унікального замовника, KESSEL створив відділ замовлення проектів, де працюють інженери та комп’ютерні креслярі для розробки та проектування рішень для всіх ваших потреб.

Система труб K-Aqua PP-R / PP-RCT включає різні типи труб (одношарові і багатошарові армовані труби зі скловолокном) з декількома типами стін – SDR 6 SDR 7,4, SDR 9 і SDR 11. Залежно від типу труб доступні розміри починаються з 20мм до 250мм. Фітинги доступні в розмірах 20мм і до 250мм, а також додаткові продукти, такі як клапани, однотонні доповнення, ріжучі інструменти, зварювальне обладнання, зварювальні апарати та багато іншого.